Kožené nástroje

Nástroje na spracovanie kože – to jedna z najdôležitejších kategórií v obchode CraftPoint, určená pre začiatočníkov v remeslách pracujúcich so kožou, ale aj pre majstrov remesiel, krajčírov a sedlárov. Ako vieme, spracovanie kože nie je jednoduchým úlohou. Okrem zručností (a vášne!) je potrebné vybaviť sa profesionálnymi nástrojmi na kožu.

V tejto kategórii predstavujeme rôzne druhy sortimentu, ktorý vám pomôže pri práci s materiálmi, ako je prírodná koža, hladká koža, surová koža, ekokoža a podobné. Špeciálne navrhnuté výrobky uľahčia a spríjemnia vykonávanie jednotlivých činností. Ponúkame komplexné remeselné sady a krajčírske sady, ktoré sa vyznačujú vysokou kvalitou a intuitívnym spôsobom použitia. Veľkou výhodou týchto produktov je materiál, z ktorého sú vyrobené – prírodné drevo, oceľ a najvyššej kvality plast.

Nástroje pre krajčírov a remeselníkov

V CraftPoint ponúkame nákup rôznych druhov nástrojov na spracovanie kože. Nezáleží na rozsahu práce a použitých materiáloch, určite si tu vyberiete všetky potrebné nástroje na prácu.

Naša ponuka zahŕňa nástroje krajčírske aj remeselnícke. Nájdete tu mnoho druhov prémiových nožov, vrátane tapeciakov, introligátorov, krajčírskych nožov, zložených nožov, jedinečných loveckých nožov s rôznymi čepeľami a klasických krajčírskych nožov. Ponúkame naradie ako strieskače, kliešte a svorky, ktoré sú potrebné pri práci s kožou, vrátane špeciálneho remeselného náradia. Nevyhnutným doplnkom sú tiež šídlá a jehle pre šitie, s ktorými si poradíte s rôznymi typmi švov na koži a podobných materiáloch. Nepochybne nevyhnutným doplnkom je razník, ktorý sa používa na vytváranie otvorov na šitie na koži, a profesionálny rezník – nástroj na spracovanie kože používaný hlavne na rýhy pod švy na okrajoch kožených plátkov.

Krajčírske a univerzálne nástroje na spracovanie kože

Ponúkame kvalitné krajčírske nože na hrany a drevené brúsnice, ako aj mnoho iných univerzálnych nástrojov na spracovanie kože, ktoré sa používajú pri výrobe kožených výrobkov. Patrí sem rôzne druhy kladív, klieste, nástroje na úder, nástroje na hrany a drážkovanie. Nájdete tu aj nástroje na detaily a dokončenie.

Krajčírske a remeselné nástroje – obchod s najlepším vybavením pre kožu

Tieto a mnohé ďalšie remeselné, krajčírske nástroje sa hodia na rôzne projekty. Vďaka týmto položkám v tejto kategórii môžete bez problémov tvarovať, natiahnuť, skrátiť a zašiť prírodnú kožu. Použitie takéhoto profesionálneho vybavenia zvyšuje istotu výsledkov. Naše nástroje nie sú len overené, ale pochádzajú od renomovaných výrobcov. Zároveň sú všetky ponúkané krajčírske nástroje, remeselné nástroje, dostupné za atraktívne ceny.

Určite tu nájdete produkty, ktoré hľadáte. Presvedčte sa o tom, ako praktické a estetické môžu byť krajčírske nástroje. Obchod CraftPoint ponúka produkty najvyššej kvality – presvedčte sa o tom už teraz.

Nákupný košík
Návrat hore