Peňaženky

Kožené peňaženky pre mužov a ženy

Takmer každý muž má vo svojom vybavení peňaženku. Na internete nájdete rôzne typy mužských peňaženiek, ktoré sa líšia vo svojej konštrukcii, strihu ale hlavne v použitom materiáli, ktorý použil dizajnér pri jej vytváraní. Bohužiaľ, veľa mužov vlastní zle vyrobené, látkové, poškodené peňaženky, ktoré nie sú len nepraktické, ale aj neestetické. Skutočnou, nikdy nevychádzajúcou z módy ikonou sú peňaženky z prírodnej kože. Čím sa vyznačujú a prečo sa oplatí do nich investovať?

Elegantná kožená peňaženka pre mužov – štýl, trieda a elegancia!

Môžeme povedať, že koža je najvznešenejším materiálom, ktorý je v ľudskom prostredí od nepamäti. Jej najväčším prínosom je fakt, že nikdy nevychádza z módy. Výsledkom je, že kožené peňaženky budú vždy v kurze! Peňaženka nie je doplnkom, ktorý sa mení každý mesiac alebo každú sezónu – preto sa oplatí investovať do kvalitnej peňaženky z prírodnej kože, ktorá zostane s mužom na dlhé roky! Mužská kožená peňaženka je práve takým jedinečným doplnkom, ktorý uspokojí každého muža.

Najmä treba poznamenať, že mužské peňaženky vyrobené z vysoko kvalitnej prírodnej kože sa nepoškodzujú počas používania. Preto mnoho mužov po kúpe peňaženky z prírodnej kože v nej nesie roky! Jedinou vecou, ktorá sa môže stať po mnohých rokoch používania, sú mierné obnovenia, ktoré v skutočnosti pridávajú štýl a vizuálnu klasiku celej konštrukcii peňaženky. V takejto peňaženke budú všetky peniaze a bankové karty nielen bezpečné, ale aj štýlovo chránené! Hitom posledných rokov, ktorý je veľmi ťažké získať, je ručne vyrobená mužská peňaženka vytvorená remeselníkom zaoberajúcim sa kožušníctvom.

Ručne vyrobené peňaženky – sázejte na originalitu a dokonalé spracovanie

Kožušníci majú do seba to, že každý ich výrobok je dokonalý vo všetkom. Ideálne ošúpane hrany, zručne a pevne ušité švy alebo ručne vybrávané emblémy sú ikonami, ktoré hrdinsky prezentujú peňaženky, ktoré vyrobili. Ručne šité doplnky tohto druhu sú jedinečné. Kúpou ručne vyrobeného mužského peňaženky máte záruku, že žiadna osoba na svete nebude mať identický produkt – je nemožné, aby dovezená koža mala rovnakú štruktúru. Je to veľmi lákavé pre ľudí, ktorí si vážia originalitu.

Peňaženka CraftPoint – charakteristické rysy

Craftpoint je kožušnícky obchod, ktorý každý výrobok vykonáva s dôrazom na každý detail. Preto je ručne vyrobená peňaženka Craftpoint ikonou celého obchodu. Každá peňaženka na doklady a peniaze bola dôkladne vyrobená tak, aby potešila aj tých najnáročnejších zákazníkov, ale bola tiež praktická a funkčná!

Skoro každý muž pozná pocit, keď má v taške veľkú, nepraktickú peňaženku, ktorou sa nedá pohodlne manipulovať. Preto z vášne pre elegantné a praktické riešenia CraftPoint vytvára minimalistickú mužskú peňaženku, ktorá obsahuje všetko, čo potrebujete – bez zbytočných prvkov, ktoré len zatěžujú celú konštrukciu. Je to predovšetkým peňaženka na karty a bankovky, takže všetko, čo potrebuje mať každý muž, je stále po ruke. Takto vyrobená malá kožená peňaženka pre mužov je snom mnohých mužov, ktorý sa vďaka obchodu CraftPoint môže stať skutočnosťou z dňa na deň.

Kvalita kože najdôležitejším kľúčom k úspechu…

Craftpoint je si vedomý toho, že práve vysoko kvalitná koža hovorí o kvalite výrobku. Preto sa pri výrobe mužských peňaženiek veľmi často používa jedna z najlepších koží na trhu – koža Maya. Je dostupná v mnohých farbách, takže z nej môžete vytvoriť klasickú čiernu mužskú peňaženku, hnedú mužskú peňaženku, ale aj viac neobvyklé a originálne vzory.

Koža Maya a teda výrobky vyrobené s jej účasťou majú trochu rustikálny štýl. Samotná koža je rastlinne česaná, čo znamená, že pri jej príprave na ďalšiu úpravu neboli použité žiadne chemické látky. V prípade rastlinne časanej kože Maya peňaženky nevyvolávajú alergie, sú príjemné na dotyk a navyše zachovávajú charakteristickú, prirodzenú vôňu kože po veľmi dlhú dobu. Zhrnuté – koža Maya je kvalita, ktorá stojí za každým centom!

Zhrnutie

Ak hľadáte klasickú, praktickú, originálnu a dobre ušitú peňaženku, nemohli ste lepšie naraziť! Obchod Craftpoint vyrába ručne vyrobené kožené peňaženky, ktoré získavajú popularitu s neuveriteľnou rýchlosťou. Všetky peňaženky sú vytvorené pod dohľadom profesionálnych kožušníkov, ktorí vedia, čo potrebuje každý skutočný muž!

Nákupný košík
Návrat hore