Tvár dobytka 3.0 - 3.5 mm

Ak hľadáte najodolnejšie hovädzie kože, ste na ideálnom mieste. Hovädzia koža s hrúbkou 3,5 mm je vďaka svojej relatívne vysokej hrúbke ideálnym materiálom na najnáročnejšie kožiarske práce. Pri spracovaní možno použiť rôzne pokročilejšie techniky. Rovnomerne odolný materiál znamená, že konečný výrobok sa bude vyznačovať veľmi vysokou odolnosťou. Odporúčame vám oboznámiť sa s celou ponukou a vybrať si tú najlepšiu kočovinu – 3,5 mm!

Prírodná koža je materiál, ktorý sa široko používa v rôznych oblastiach, od výroby odevov až po remeselné výrobky a nábytok. V závislosti od jej hrúbky sa koža môže používať na rôzne účely. Pri hrúbke 3,5 mm ide o pomerne hrubú kožu, ktorú možno použiť v mnohých rôznych projektoch.

Prírodná koža na výrobu puzdra na nôž

Tradične sa pošvy na nože vyrábali z prírodnej hovädzej kože. Táto koža je trvanlivá a odolná voči mechanickému poškodeniu, zároveň však pružná a ľahko tvarovateľná.

V súčasnosti sa vyrábajú aj pošvy z iných materiálov, ako sú syntetické plasty, nylon, kevlar alebo kydex. Pokiaľ však ide o tradičné puzdrá na nože, prírodná koža je stále najčastejšie používaným materiálom.

Koža s hrúbkou 3 – 3,5 mm je ideálnou voľbou na výrobu puzdra na nôž. Prírodná koža na výrobu pošvy na nôž nám zaručí nielen ideálne uloženie noža, ale poskytne aj klasické a jedinečné estetické vlastnosti. Ak sa chcete dozvedieť, ako vyrobiť pošvu na nôž z prírodnej kože, navštívte našu sekciu videí, kde vám ukážeme celý postup krok za krokom. Ponúkame 3-3,5 mm prírodnú kožu v prírodnej, hnedej, čiernej a koňakovej farbe. Prírodnú kožu môžeme zafarbiť na akúkoľvek farbu podľa vášho výberu pomocou farieb na kožu. V niektorých prípadoch sa na výrobu puzdra na nôž z prírodnej kože používajú hrubšie varianty, ale podľa nášho názoru je 3-3,5 mm rozsah najlepšou voľbou.

Nákupný košík
Návrat hore