Chemikálie na konečnú úpravu kože

Úpravová chémia pre kožu

Efektný vzhľad kožených výrobkov je často dosiahnutý pomocou špeciálnych úpravných prostriedkov. Najlepšia úpravná chémia pre kožu zaručuje dlhšiu životnosť materiálu a adekvátne ochranné opatrenia.

V tejto kategórii vás pozývame objednať si vysoko kvalitnú úpravnú chémiu Fiebing’s, ktorá zveľaďuje každý druh kože. Materiál bude pripravený na použitie a dosiahne požadovaný farebný efekt v závislosti od zvoleného typu finišu.

Finančné prípravky Fiebing’s

Finančná chémia Fiebing’s je skupina produktov charakterizovaných iba najvyššou kvalitou. Svetovo známa značka vznikla už koncom 19. storočia a na začiatku vyrábala produkty pre kováčov. Po desaťročia nám americký líder dodával overené prostriedky na starostlivosť, čistenie, dokončovanie a leštenie kože. Prípravky Fiebing’s na finále zabezpečia, že pouzdra na nože, kožené opasky, puzdrá na zbrane, topánky alebo kožená galantéria budú vyzerať úžasne a budú dobre zachované. V závislosti od konkrétneho prípravku koža získa odolnosť voči škvrnám a znečisteniu a bude sa ľahko a pohodlne jasne miestami.

Nákupný košík
Návrat hore