Tvár dobytka 2.0 - 2.5 mm

Prírodné hovädzie kože sú najlepším surovinám pre vytváranie odolných a estetických galanterijných produktov. V tejto kategórii nášho obchodu s hovädzimi kožami sú dostupné obľúbené hrúbky 2,0 mm – 2,5 mm. Je to veľmi praktický štandard pre mnoho použití, ktorý zaručuje požadovaný stupeň odolnosti.

Čalúnená hovädzia koža je pripravená na použitie v rámci rôznych projektov. Hodí sa tak pre profesionálnej výrobu, ako aj ako ideálny materiál pre nadšencov spracovania prírodnej kože. Ponúkame prírodnú hovädziu kožu, licovú hovädziu kožu, garbovanú rastlínne, ktorá má príťažlivú vôňu skutočného materiálu, nezakrytú žiadnymi chemickými látkami. Vďaka tomu predstavená koža môže slúžiť na tvorbu rôznych výrobkov.

Licová hovädzia koža (2.0 mm – 2.5 mm) – ideálna na tvorbu

Hovädzia koža licová 2.0 mm je ideálna na tvorbu kabeliek, peňaženiek, puzdier na nože a ďalších doplnkov. Taká hrúbka je vynikajúca, keď je potreba vytvoriť odolnejšie prvky.

Ak hľadáte ešte vyšší stupeň odolnosti a tuhosti materiálu, riešením je hovädzia koža licová 2,5 mm. Z nej sa často vyrábajú opasky k nohaviciam, elegantné podnikateľské tašky a kožené aktovky, ale samozrejme to nie je všetko. Z takého odolného materiálu vytvoríte individuálne prispôsobené kožené motocyklové brašny a karabáče.

Licová hovädzia koža je veľmi univerzálna, perfektne sa hodí pre tých, ktorí práve začínajú s tvorbou kožených výrobkov, ako aj pre skúsených majstrov, ktorí sú schopní vytvoriť z nej zázraky.

Licová hovädzia koža – garbovaná rastlínne

Zárukou kvality našich prírodných licových hovädzich koží je spôsob garbovania. Používame výlučne metódu rastlinného garbovania. Vďaka tomu je koža zbavená všetkých nedostatkov vyplývajúcich z obľúbenej, hromadnej metódy umelého garbovania chrómom. Autentický, úžasný vôňa kože je prirodzene intenzívna, ľahko rozpoznateľná. Samotný materiál je jemný na dotyk, ale vyznačuje sa vysokou mechanickou odolnosťou. Hovädzia koža môže byť neskôr podrobená rôznym druhom spracovania. Existuje možnosť voskovania, razenia, farbenia, ale aj formovania – presne podľa vašich potrieb. Vyberajúc ponúkané nástroje v našom obchode, získate ešte viac možností – určite ich vyskúšajte.

Najlepšia prírodná hovädzia koža – obchod CraftPoint

V obchode CraftPoint ponúkame produkty najvyššej kvality, zdieľame naše vlastné skúsenosti a vášeň spojenú s kožiarskym remeslom. Sústredíme sa na dodávanie prírodných hovädzich koží z certifikovaných, zodpovedných zdrojov, ktoré nie sú spracované s použitím chemických prípravkov. Je to záruka úspešného kožiarskeho výrobku.

Ceny hovädzich koží závisia od mnohých faktorov, predovšetkým od veľkosti a pôvodu materiálu (napr. kus, polovica, krk, hrb, bok, celá koža). Kupujúc v našom obchode, máte istotu, že uvedená cena hovädzej kože zodpovedá produktu najvyššej kvality a je tiež atraktívna.

Získajte teraz najlepšie materiály pre kožiarsku obrábkou, rýdzarstvom, vytváranie odevných doplnkov a obuvi, vyberajúc náš obchod – licová hovädzia koža zaručí požadované výsledky. Určite skontrolujte všetky naše produkty. Srdečne vás pozývame na nákupy!

Nákupný košík
Návrat hore