Koža Maya

Conceria Il Ponte

Veľmi obľúbená a známa talianska garbiareň pochádzajúca zo samého stredu Talianska nám ponúka svoj jedinečný materiál, ktorý sa vyznačuje neobvyklými vzormi a textúrami.

Talianska koža sa vždy spájala s najvyššou kvalitou, eleganciou a triedou. V tomto prípade vám môžeme ponúknuť taliansku kožu Maya.

Italská koža Maya – vlastnosti

Koža pod zaujímavo znejúcim názvom „Maya“ sa vyznačuje povrchovou úpravou v rustikálnom štýle. Je vyčinená rastlinným spôsobom a v porovnaní s inými kožami nie je taká mastná. Ide o kompaktnú, pevnú kožu, ktorá odoláva výraznému patinovaniu.

Však sa oplatí prikloniť k ponúkaným farbám a vzorom. Koželužňa Conceria Il Ponte nám sprístupňuje tieto farby:

Čierna, modrá, bordó, tehlová, uhľová, čokoládová, koňaková, tmavozelená, naturale, námornícka, ružová, fialová, šalvia, taupe, tyrkysová, whisky, žltá

Jednotlivé farby, ako aj ich rozpracované kombinácie dokážu zaručiť mimoriadne jedinečný konečný vzhľad každého výrobku. Vďaka šťavnatým farbám bude dizajn z kože Maya pútavý a príjemný pre každého nového majiteľa.

Koža Maya je skvelou voľbou pre menšie kožené projekty, ako sú peňaženky, všetky druhy puzdier na karty, spojkové tašky, puzdrá na notebooky alebo remienky na hodinky. V takýchto projektoch sa koža Maya dokonale uplatní a naša dielňa a portfólio sa obohatí o nové nevšedné projekty. Koža Maya z garbiarne Conceria Il Ponte je každým dňom obľúbenejšia.

Nákupný košík
Návrat hore