Antiquing kože

Veľmi vznešený vzhľad takmer každej kože možno dosiahnuť metódou jej starnutia. Na tento účel sa používajú špeciálne prostriedky na starobenie kože. Väčšina produktov tohto typu je určená pre rastlinne garbovanú licovú kožu. Použitím prostriedku na antykáciu kože môžete dosiahnuť fenomenálne vizuálne výsledky. Na materiáli budú viditeľné doteraz neviditeľné reliéfy a drobné praskliny na povrchu. To umožňuje dosiahnuť požadovaný efekt, ktorý sa hodí na vytvorenie daného produktu. Táto metóda je bežne používaná v kožušníctve. Starnutie kože vedie k noblesnému, originálnemu vzhľadu, ktorý je ideálny pre výrobu rôznych druhov koženej galantérie (opasky, peňaženky, doplnky), obuvi, nachádza uplatnenie v rýmárstve a mnohých iných príbuzných odvetviach.

Antykácia kože – Fiebing’s

V našom obchode ponúkame iba produkty najvyššej kvality. Presne také sú prostriedky na antykáciu kože od Fiebing’s. Prípravky od americkej spoločnosti zaoberajúcej sa výrobou najlepších chemikálií na kožu od roku 1895 sa vyznačujú ideálne zvolenými zložkami, ktoré zabezpečujú vynikajúce výsledky. Starnutie kože prostredníctvom prípravkov Fiebing’s zviditeľňuje reliéfy materiálu, stará sa o neho, chráni ho a fenomenálne mení jeho vzhľad.

Starnutie rastlinne garbovanej licovej kože

Hladkú rastlinne garbovanú licovú kožu je veľmi ľahké antykovať. Predstavované prípravky na antykáciu kože, ak sú správne použité, sú úplne bezpečné pre materiál. Vyberte si už teraz to najlepšie.

Antykujúce farby Fiebing’s – štýlové doplnky pre nadšencov koženej remeselnej práce

Ak sa zaujímate o kožené remeslá alebo štýlové oblečenie, pravdepodobne ste si všimli charakteristický vzhľad predmetov s antickým efektom. Tieto prvky nie sú len moderné doplnky, ale aj prejav vášne pre ručné dokončovanie a zdobenie kožených výrobkov. Pri procese antykovania nie je dôležitá len presnosť, ale aj kvalitná antykujúca farba, ktorá umožní dosiahnuť požadovaný efekt. Jedným z populárnych výrobcov antykujúcich farieb na trhu je značka Fiebing’s, ktorá od viac ako 125 rokov ponúka produkty na starostlivosť o kožu a štýlové úpravy kožených výrobkov.

História značky Fiebing’s

Spoločnosť Fiebing’s vznikla v roku 1895 v americkom meste Milwaukee a rýchlo sa stala lídrom vo výrobe farieb na kožu. Zakladateľom spoločnosti bol August Fiebing, nemecký emigrant a odborník v oblasti chémie. Spolu s rodinou založil továreň, kde sa vyrábali farby na obuv a iné kožené výrobky. Na začiatku sa spoločnosť zameriavala na dodávky farieb miestnemu kožnému priemyslu, ale postupne rozšir

zila svoju ponuku o produkty pre remeselníkov a nadšencov kožených výrobkov. Dnes je Fiebing’s známou a uznávanou značkou medzi priaznivcami remesiel z kože na celom svete.

Antykujúce farby Fiebing’s

Antykujúce farby Fiebing’s sú produkty navrhnuté pre náročných používateľov, ktorí chcú dosiahnuť vysokokvalitný antický efekt na svojich kožených výrobkoch. Farby Fiebing’s sú k dispozícii v širokej farebnej škále, takže môžete prispôsobiť ich farbu individuálnym preferenciám a charakteru projektu. Tieto farby sú ideálne na antykovanie opaskov, tašiek, topánok, puzdier na hudobné nástroje, obalov na telefóny a ďalších kožených výrobkov.

Vysoká kvalita antykujúcich farieb Fiebing’s vyplýva z ich špeciálnej formuly, ktorá je založená na prírodných zložkách, ako sú oleje a vosky, ktoré prenikajú a posilňujú štruktúru kože. Farby Fiebing’s majú vynikajúcu priľnavosť na kožu a poskytujú trvalý efekt. Sú ľahko použiteľné a ich formula neobsahuje škodlivé látky,

Nákupný košík
Návrat hore