Opaskové pracky

Čo prispieva k vzhľadu koženého opasku? Samozrejme, prírodná koža. To, čo je zodpovedné za prvý dojem, je však často spona z pásu – najviac exponovaný, odkrytý, nápadný prvok. Z tohto dôvodu a pre seba a z hľadiska projektov spracovania a lisovania kože, ktoré realizujete, sa oplatí vybrať si tie najlepšie spony na opasky, od overeného výrobcu a obchodu.

V našom obchode sú spony na opasky dostupné v rôznych farebných variantoch a majú rozmanité zdobenie. Teraz si môžete vybrať presne také popruhové pracky, aké potrebujete. Každý z vystavených kusov vyzerá nádherne a určite správne ozdobí váš kožený alebo popruhový opasok.

Popaskové pracky v rôznych farbách a tvaroch

Potrebujete sponu na opasok samolepiacu pracku na opasok? A čo tak sponu na opasok s dvojradovým zapínaním? V CraftPoint si môžete vybrať z desiatok najlepších kovových predmetov. Boli vyrobené z testovaných materiálov najvyššej kvality. Ponúkame štýlovo rozmanité výrobky. Zlaďte svoj projekt so špecializovanou sponou. Máme pracky na popruhy aj kožené opasky, ktoré sa budú hodiť k materiálom rôznych štruktúr a farieb. Dekoratívne pracky pre opasky, elegantné aj minimalistické – vyberte si podľa svojho gusta!

Popruhové pracky – overené zdroje

Vďaka vlastným skúsenostiam v oblasti spracovania kože sme predajcom aj výrobcom. Ak hľadáte obchod alebo veľkoobchod s opaskovými prackami, neváhajte a využite našu ponuku a nízke ceny prezentovaných výrobkov.

Popruhové pracky na mieru

Ak potrebujete – doslova – sponu na opasok na mieru, určite nám dajte vedieť. Predávame kožené výrobky a sedlárske výrobky, ako aj klasické kožené výrobky. Radi vám vyrobíme aj individuálne navrhnuté predpony na opasok na mieru. Navrhneme vám výber materiálov a postaráme sa o štylistické aspekty. Vytvárame dámske aj pánske opaskové pracky. Neváhajte a kontaktujte nás teraz!

Nákupný košík
Návrat hore