Koža Crazy Horse

Skóra Crazy Horse – jedinečný vzhľad a vlastnosti

Kože Crazy Horse sú dokončované pomocou oleja a voskov. Celý proces spočíva v namáčaní týchto koží v horúcich voskoch a olejoch. Tento proces zvyšuje odolnosť kože Crazy Horse. Charakteristickým rysom je tiež takzvaný efekt pull-up.

Tento druh kože je ideálny na vytvorenie projektov, ako sú tašky alebo napríklad malé obaly na rôzne predmety.

Čo je koža Crazy Horse?

Tento druh kože je známy už veľmi dlho pre svoje vlastnosti a krásu. Kožiari ocenili odolnosť kože Crazy Horse a používali ju na výrobu sediel. Aplikáciou vosku na kožky a ich leštením a hladkým dokončením sa v každom kúsku vyznačujú jedinečnosťou. Efekt pull-up, o ktorom je reč, sú meniace sa farby a prelomy na koži, ktoré pridávajú celému projektu nezameniteľnosť. Nie sú to poškodenia, ale výhoda, ktorú práve koža Crazy Horse má.

Crazy Horse je koža s výrazne väčšou odolnosťou voči vode v porovnaní s bežnými kožami. Je ideálna na vytváranie projektov, ktoré môžu prísť do styku s vodou, ako sú tašky, batohy a podobne.

Koža Crazy Horse má nadčasový vintage šarm, ktorý sa nedá napodobniť. Nerovnosti a škrabance zdôrazňujú rôznorodosť bohatých odtieňov, ktoré sú neodmysliteľnou súčasťou autentickej kože tohto druhu.

Nákupný košík
Návrat hore