Kožené opasky

Výrobky z kože sprevádzali ľudstvo od úsvitu histórie. Kožené opasky boli používané na rôzne účely – ako súčasti odevov, v vojenskom umení, poľnohospodárstve a stavebníctve. Môžeme smelo tvrdiť, že bez kožených doplnkov by sa civilizácia v takom rozsahu, ako ju poznáme, nevyvinula. Keď sa pozrieme na históriu mnohých oblastí, bez kožených opaskov, remienkov a kožených lát by bolo mnoho kľúčových objavov nedosiahnuteľných.

Ceniace si úlohu prírodnej kože, v tejto kategórii predstavujeme vzácnu kožu na opasky. Kožené opasky možno lisovať, farbiť a tvarovať, uskutočňovať pokročilú koželužnú obrádku. Vďaka najvyššej kvalite sa zakúpené opasky určite dokonale osvedčia pri každodenných prácach v dielni.

Kožené opasky na metre – rôzne verzie

V tejto kategórii predstavujeme kožu na opasky a mnoho ďalších výrobkov v rôznych verziách. Môžete si vybrať presné rozmery, ktoré potrebujete. Opasky z kože na metre sú ideálnym riešením pre koželuhov, ktorí potrebujú určité množstvo tohto vzácneho materiálu. Pozrite si všetky kožené opasky na metre a vyberte si tú dĺžku, ktorú si želáte. Potom pohodlne zadajte objednávku v našom intuitívnom obchode.

Opasky z kože pre rôzne použitia

Prírodná koža na opasky môže byť určená pre rôzne druhy projektov. Nehľadiac na to, či ste začínajúci koželuh, nadšenec kožených výrobkov alebo skúsený majster, tento materiál využijete v rôznych projektoch kvôli jeho veľkej univerzalite.

V závislosti od vybraných rozmerov môže byť typický opasok z kože použitý na tvorbu jemných kožených aranžmánov a módnich doplnkov. Často sa využíva v remeselných oblastiach pre rôzne typy jezdeckých doplnkov. Opasok z kože je neoddeliteľným základným materiálom pri výrobe kožených opaskov k nohaviciam. Najlepšia koža na opasky k nohaviciam sa vyznačuje veľkou odolnosťou, vďaka čomu sú takéto produkty veľmi trvanlivé. Samozrejme, rezanie kože na opasky sa vykonáva v rôznych veľkostiach. Tenké, jemné kožené opasky sú dokonalé pre galantériu, ako súčasti ozdôb, v móde alebo dokonca v modelárstve. Je to tiež skvelá koža na remienok hodiniek.

Vyberte si to najlepšie – kožu najvyššej kvality pre vaše remeselné, kožiarske a koželuhárske projekty. Skontrolujte všetky produkty v tejto kategórii a prezerajte aj ďalšie doplnky dostupné v našom obchode CraftPoint.

Nákupný košík
Návrat hore