Drevo na puzdrá nožov

Podstatou úspešného projektu rukoväte je použitie najlepších materiálov. Preto v tej kategórii predstavujeme drevené bloky a drevené obloženie pre rukoväte nožov. Medzi dostupnými surovinami nájdete bloky stabilizovaného dreva, ktoré sa vyznačujú vysokou pevnosťou a odolnosťou voči kvapaline. Tieto bloky sú navyše úplne hydrofóbne. Neexistujú dva rovnaké exempláre – každý je úplne unikátny a originálny.
Máme k dispozícii drevené bloky pripravené zo špeciálne upraveného zrelého dreva. Môžete si vybrať z rôznych druhov, vrátane bežných európskych aj exotických tropických drevín. Každý nožový majster, či už začiatočník alebo skúsený profesionál, nájde v našom obchode vhodné materiály na rukoväť, ktoré zaručujú spoľahlivý a esteticky pôsobiaci nástroj.

Drevené obloženie pre rukoväť noža

Ručné výroba nožov je skutočným umeleckým dielom. Jednou z najnáročnejších úloh je vytvorenie rukoväte, ktorá bude nielen praktická, ale aj originálna a ohromujúca. S vhodnými materiálmi na rukoväte je táto úloha absolútne možná.
Drevené obloženie pre rukoväte noža sú produkty, ktoré výrazne uľahčia ďalšiu prácu. Hotové projekty stačí pripevniť na čepeľ. Ak si chcete vytvoriť nôž od základov, mali by ste si vybrať drevo na knifemaking, ktoré bude predovšetkým pevné. Vizuálne aspekty sú už záležitosťou individuálnych preferencií a požiadaviek. Široký sortiment v našom obchode zaručuje, že každý nadšenec rezbárstva a nožiarstva tu nájde niečo pre seba, ale aj pre svojich budúcich zákazníkov!

Otestované materiály na rukoväť nožov a ďalšie

Starostlivo vybrané drevené bloky a materiály na rukoväte sú výsledkom našej vášne pre remeslo. Využite atraktívne ceny. Určite si prezrite všetky prezentované produkty v tejto kategórii a tiež sa pozrite do ďalších.

Nákupný košík
Návrat hore