Snap háčiky

Háčiky na pracky sú nenápadné, ale veľmi praktické kožené súčasti, ktoré sa používajú v priemyselných odevoch a galantérnych doplnkoch, ako aj v remeselných projektoch. V tejto kategórii ponúkame najkvalitnejšie kovové karabíny. Vyberte si z rôznych veľkostí karabín a farebných prevedení.

Háčiky na tašky, šnúrky a doplnky

Klapky na tašky, kabelky a príslušenstvo sú veľmi univerzálne kovové komponenty. Možno ich ľahko použiť na konfekčné a značkové oblečenie, batohy a kožené výrobky – aktovky, tašky, kufríky. Ich praktickosť môžete využiť aj priamo pridaním hotovej karabínky na kľúče a zvýšiť tak ich budúcu bezpečnosť. karabínku môžete tiež jednoducho použiť na vodítko.

Kovové karabíny patria k najzákladnejšiemu sedlárskemu a kožiarskemu kovaniu. Odporúčajú sa aj na spájanie tiel brašní s remeňmi, čím dodávajú remeňom stabilitu, konštrukcia je pevná, ale oveľa estetickejšia. Takové karabíny musia byť len najvyššej kvality, aby boli primerane pevné, odolné voči oderu.

Háčiky na zapínanie kabeliek – otočné príslušenstvo

Kľúčenky, batohy, tašky a kabelky, peňaženky, kožené a textilné doplnky, náramky a náhrdelníky – celé použitie karabín presahuje ich výpočet. Sú to mimoriadne všestranné predmety, ktorými sa určite oplatí vybaviť pri výrobe kožených výrobkov. Skôr či neskôr sa vám budú hodiť!

Nákupný košík
Návrat hore