Ozdobné čapy

dekoračné cvočky na kožený tovar sa používajú od nepamäti. Dnes sa vyrábajú v rôznych podobách a výber cieľového doplnku závisí takmer výlučne od fantázie spracovateľa kože.

Na stránke CraftPoint nájdete atraktívne kožené cvočky, nity a spojovacie prvky, ktoré využijete na ozdobenie kabeliek, puzdier, kožených opaskov a mnohých ďalších výrobkov. Cvočky predávané v našom obchode sú najvyššej kvality, vyznačujú sa vysokou odolnosťou, vďaka ktorej budú efektne zdobiť vybraný výrobok dlhé roky.

Dekoračné cvočky na kožu

kožené cvočky sú kovové, menej často mosadzné doplnky, ktoré boli kedysi vyhradené pre predstaviteľov punkrockových subkultúr a podobne. Na druhej strane sa už od oveľa dávnejších čias používali na pánske kožené opasky a tiež ako ozdoby galantérie. Dnes sú však špendlíky oveľa univerzálnejším ozdobným prvkom. Bežne sa používajú v kožiarstve na výrobu puzdier na nože, kabeliek alebo na zdobenie peňaženiek.

Upevnené v koži sú kaletové špendlíky odolné a môžu veľmi dlho zdobiť oblečenie, obuv a doplnky. Univerzálnosť použitia kožených cvočkov znamená, že po nich siahne prakticky každý „kožiar“.

Kožené cvočky rôznych tvarov a farieb

špice sa vyrábajú v rôznych podobách, takže ich možno použiť prakticky na akýkoľvek projekt. Prezentované výrobky nájdu široké uplatnenie nielen v kožiarstve, ale aj v sedlárstve a obuvníctve. Sú určené na prírodnú kožu, ako aj na ekokožu, materiály podobné koži a rôzne druhy látok.

V tejto kategórii nášho obchodudekoračné špendlíky na kožu k dispozícii v rôznych farebných variantoch. Nájdete tu klasické kockové a trojuholníkové špendlíky, ako aj špendlíky v trochu fantazijnejších tvaroch. Kovové doplnky prezentované v CraftPoint sú výsledkom špeciálneho výberu, takže sa predávajú len tie najlepšie výrobky. Pozrite si všetky položky v tejto kategórii a vyberte si tie, ktoré sa najlepšie hodia k vášmu výrobku.

Nákupný košík
Návrat hore