Magnetické spojovacie prvky

Otvor pre šnúrky alebo tangá? Spojovacie prvky a nity? Alebo snáď vôbec žiadne zapínanie? Pri navrhovaní koženého tovaru, ako sú napríklad kabelky, musíte v určitom okamihu zvážiť techniku uzatvárania výrobku. Jedným z účinnejších riešení sú magnetické uzávery. Ide o doplnky malých rozmerov, ktoré sa skladajú z dvoch častí. Každá z nich obsahuje feromagnety, ktoré sa denne ukazujú ako mimoriadne užitočné.

Magnetické zapínanie sa používa predovšetkým na dámske kabelky, cestovné tašky, aktovky a kancelárske kufríky, ale nielen na ne. Je to osvedčený spôsob, ako udržať úložný priestor bezpečne a stabilne uzavretý.

Magnetické uzávery na kabelky a iné veci

Hlavným predajným argumentom pre výber magnetického zapínania na kabelky je funkčnosť. Hoci možno použiť aj iné spony na kabelky, treba povedať – tento spôsob uzatvárania kabelky je mimoriadne jednoduchý, rýchly a predovšetkým vždy účinný. V súčasnosti môže magnetické zapínanie pôsobiť elegantne a zároveň nonšalantne. Tieto uzávery sa používajú aj na vrecká batohov a cestovných tašiek, značkové náramkové hodinky a dokonca aj opasky na nohavice alebo puzdrá na mieru.

Magnetické zapínanie – obrovský výber a špičková kvalita

V obchode CraftPoint sa môžete spoľahnúť len na výrobky najvyššej kvality. V sortimente magnetického spojovacieho materiálu tomu nie je inak. Tieto mimoriadne ľahko použiteľné a na montáž vôbec nie zložité prvky si môžete v našom obchode zakúpiť za veľmi atraktívnu cenu. Vyskúšajte ich teraz pri svojich vlastných projektoch v oblasti spracovania kože a tkania. Pozrite si aj zvyšok nášho sortimentu!

 

Nákupný košík
Návrat hore